Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

 

 

 

 

 

 

Медовик — один из самых популярных и вкусных тортов. Существует множество рецептов его приготовления, как сложных, так и простых, с заварным, сливочным или сметанным кремом. Но даже выбрав самый простой рецепт вам потребует уйма времени, чтобы испечь коржи. Читая отзывы о мультиварках, приходит понимание того, что этот кухонный девайс экономит нам кучу времени, а блюда не пригорают, тесто всегда подымается и пропекается. Я никогда в духовке не могла сделать воздушную запеканку, какая у меня получается в мультиварке. И с тортом та же ситуация — медовик в мультиварке у меня получается красивым, вкусным, высоким. Надеюсь мой рецепт поможет и вам испечь непревзойденный десерт.

 

 

 

 

 

 

 

 

600 гр. муки
3 ст. ложки меду
2 жовтки
3 ст. ложки олії
150 гр. цукру

 

 

 

 

 

 

 

 

500 гр. цукру
2 яйця
60 гр. масла
3 ст. ложки меду
Це все мішати 15 хв, потім додати:
150 гр. молока солодкого
380 гр. муки

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукти для приготування: 600 гр. –муки, 250 гр. – масла або маргарини, 200 гр. – цукру, 150 гр. – меду, 3 – яйця.
1 деко саліки замісити в сметані на м’яко і розділити на 3 лопи. І пекти кожну лопу окремо.

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукти для приготування: 300 гр. – муки, 150 гр. – цукру, 150-200 гр. – масла або маргарини, 3 – ложки меду, 1 – яйце, 1 ложка соди або 1 порошок для печення, 2 столові ложки сметани - це все добре замісити, щоб тісто було м’яке. Потім розкачати і помістити в форму. Поставити в духовку, щоб пеклось.

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукти для приготування: 1 кг муки, 400 г меду, 400 г цукру, 250 г сметани, 200 г ядра лісового горіха, по одній чайній ложці меленої кориці і харчової соди, терта цедра з 1/2 лі-мона, 4 яйця.
Розтерти добре яєчні жовтки спочатку з цукром, тертою лимонною цедрою, потім з медом, звареним з корицею. Додати сметану, всипати муку з харчовою содою і розтирати до появи в масі міхурів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукти для приготування: 1 кг муки, 250 г меду, 250 г цукру, 250 г вершкового масла, 6 яєць, 500 г сметану, 100 г рубаний волоський або лісовий горіх, по 1 чайній ложці меленої кориці і харчової соди.
Вершкове масло з цукром розтерти дочиста, домісити яєчні жовтки. Влити до цієї маси зварений з корицею, ще теплий мед і знову розтерти. Потім додати сметану, всипати муку, харчову соду, вимісити до консистенції сметани і розтирати до появи в масі міхурів.

 

 

 

Популярное
   
 
Информация