Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

 

 

 

 

 

 

На 1300 г стиглої очищеної малини узяти 650 г цукру.
Малину продавити через сито, додати до неї цукор, поставити на великий вогонь і при безперервному помішуванні кип'ятити 10 хв. Під час кип'ячення зняти піну, що утворюється на поверхні. Готовий джем розкласти в теплі чисті банки. Готовність джему визначається по краплі: якщо вона вичахає в повітрі, джем готовий.

 

 

 

 

 

 

 

 

Стиглу, чисту шипшину зварити до напівготовності в 300-400 г води і відкинути на чисте сито. Потрібно стежити, щоб не роздавилися зерна, оскільки дрібні ворсинки зіпсують повидло.
Протерту пюреобразную масу зважити, вимісити з цукром (на 1 кг пюре узяти 750 г цукру), поставити на вогонь і, безперервно помішуючи, кип'ятити 25-30 хв.
Масу викласти в гарячі чисті банки і залишити до наступного дня.

 

 

 

 

 

 

 

 

Стиглу червону смородину очистити, промити ретельно в проточній воді і продавити через сито.
Зерна і шкірку, що залишилися в ситі, викласти у велику миску з водою і руками добре розтерти. Через деякий час кісточки підуть на дно, а шкірка спливе на поверхню. Зібрати її, додати до вичавленого соку і все зважити.
Сік поставити на вогонь, безперервно помішуючи, довести до кипіння і кип'ятити 30 хв.

 

 

 

 

 

 

 

 

Стиглі персики ретельно промити в проточній воді, покласти в друшляк і умочити в кип'яток. Обшпарені персики очистити від шкірки, розрізати навпіл, вийняти кісточки і зважити.
У велику емальовану каструлю персики і цукор укласти шарами: кожен шар фруктів посипати цукровою пудрою. Для цієї мети відважити від загальної кількості цукру приблизно '/4 частину.

 

 

 

 

 

 

 

 

Чорницю перебрати, зважити, промити, висипати в емальований посуд і, безперервно помішуючи, варити до утворення маси густої консистенції. До густої чорничної маси додати цукор і кип'ятити з моменту закипання 10 хв.

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукти для приготування: 400 г вишневого листя (зірваних перед збором плодів або безпосередньо після нього), 1 л води, 1 кг цукру, 2 чайні ложки лимонної кислоти, 1/2 чайної ложки червоного харчового фарбника.
Листя промивають, заливають водою і кип'ятять 4-5 хвилин.

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукти для приготування: 3 кг вишень, 1 л води, на кожен літр соку по 1,5 кг цукру, 1-2 чайні ложки лимонної кислоти.
Вишні очищають від плодоніжок, ретельно промивають і, не видаляючи кісточок, розминають рукою.

 

 

 

Популярное
   
 
Информация