Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

 

 

 

 

 

 

Всі компоненти в каструлі повільно доведіть до кипіння, залиште при слабкому нагріванні на 10-15 хвилин, потім процідіть в посуд в якому буде зберігатись напій.
Мед 20 г;
цукровий пісок 15 г;
кориця 1 г;
гвоздика 1 шт;
імбир 1 шт;
кардамон 1 г;
лавровий лист 1-2 шт;
вода 200 г.

 

 

 

 

 

 

 

 

У гарячу воду покладіть гвоздику, цедру, потім додайте мед, напій доведіть до кипіння і перелийте в посуд в якому він буде зберігатись.
Мед 20 г;
апельсиновий сироп 20 г; лимонна цедра 2 г; гвоздика 2 шт; вода.

 

 

 

 

 

 

 

 

Очищені горіхи (будь-які) пропустіть через м'ясорубку, потім змішайте з цукром та молоком, після чого доведіть напій до кипіння.
Молоко 200 г;
очищені горіхи 50 г;
цукор 20 г.

 

 

 

 

 

 

 

 

Очищений хрін наріжте тонкими скибочками і покладіть в готовий російський квас, додавши цукор, мед, дріжджі; напій розмішайте і поставте для бродіння.
Російський квас 5 л;
цукровий пісок 125 г;
дріжджі 25 г;
мед 100 г;
хрін 75 г.

 

 

 

 

 

 

 

 

Житні сухарі залийте окропом, дайте настоятись 5-6 годин, після чого отриману суміш злийте. Покладіть у воду імбир і варіть 20 хвилин, процідіть і з'єднайте з сумішшю, доведіть до кипіння, охолодіть і додайте в нього сироп, цукор, дріжджі, потім розмішайте і поставте щоб бродило.
Житні сухарі 500 г;
яблучний сироп 300 г;

 

 

 

 

 

 

 

 

Наріжте яблука, залийте водою, доведіть до кипіння, Дайте настоятися 2-3 години і процідіть, потім додайте в настій розведені в теплій воді дріжджі, цукор і лимонну кислоту і поставте квас для бродіння.
Яблука 1 кг; цукровий пісок 500 г; дріжджі 50 г; лимонна кислота 3 г; вода 5 л.

 

 

 

 

 

 

 

 

Достиглу полуничку відсортувати, видалити пошкоджені ягоди; промити, і дати стекти воді, і поставити в дерев'яний посуд. Ягоди залити водою з розрахунку 700 г на 250 г полуниці, нагріти до кипіння, зняти з вогню, потримати протягом 10 хвилин, після чого відфільтрувати через сукно, або марлю, додати 1 столову ложку меду, 4 чайних ложки цукру , 1 г лимонної кислоти, розмішати, потім вдруге відфільтрувати через сукно і розлити в пляшки підготовлені на 7-10см нижча верху горлечка, додаючи по 2-3 родзинки.
Наповнені пляшки закупорюється пропареними пробками, закріплюючи їх на шийку за допомогою м'якого дроту. Пляшки поставити в холодне приміщення для витримки і дозрівання, квас буде готовий до вживання на 7-10-й день.

 

 

 

Популярное
   
 
Информация