Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

 

 

 

 

 

 

Продукти для приготування: хліб, твердий сир (шинка або ковбаса, вершкове масло, мелений (солодкий) червоний перець, круте
зварені яйця, сіль.

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукти для приготування: 200 г твердого сиру, 100 г вершкового масла, небагато товченого тмину і меленого чорного перцю, сіль, 2 шт. червоного солодкого перцю, зелень, свіжі або консервовані овочі.
Натерти сир на дрібній терці, ретельно розмішати з вершковим маслом до отримання однорідної маси, домісити тмин і мелений чорний перець.

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукти для приготування: 1 коріння хріну, 100 г вершкового масла, зелень, свіжі або консервовані овочі, сіль.
Очищений хрін натерти на дрібній терці, ретельно розтерти 2 чайні ложки хріну з вершковим маслом і сіллю.

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукти для приготування: хліб, по 100 г докторської ковбаси, шинки і напівкопченої ковбаси, 50 г твердого сиру, 1 яйце, мелений чорний перець, сіль, зелень і овочі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукти для приготування: 300 г меленого вареного або тушкованого м'яса, 1 цибулина, 1 яйце, сіль, мускатний горіх, зелень і овочі, твердий сир.

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукти для приготування: хліб, вершкове масло, лук (ріповий і зелений), зелень кропу, петрушки (селери), сіль, овочі для прикраси.
Вершкове масло ретельно розтерти з тертою ріпчастою цибулею і дуже дрібно нарізаною зеленню, посолити на смак.

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукти для приготування: 200 г редиски, 2 яйця, 150 г сметана, 1 столова ложка дрібно нарізаного кропу, сіль. Зелень і овочі.
Круто зварені яйця дрібно нарізувати, редиску натерти на крупній терці, перемішати із сметаною, яйцями, кропом, посолити на смак.

 

 

 

Популярное
   
 
Информация