Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

ПОЛУНИЧНІ КВАС

 

 

 

 

 

 

Достиглу полуничку відсортувати, видалити пошкоджені ягоди; промити, і дати стекти воді, і поставити в дерев'яний посуд. Ягоди залити водою з розрахунку 700 г на 250 г полуниці, нагріти до кипіння, зняти з вогню, потримати протягом 10 хвилин, після чого відфільтрувати через сукно, або марлю, додати 1 столову ложку меду, 4 чайних ложки цукру , 1 г лимонної кислоти, розмішати, потім вдруге відфільтрувати через сукно і розлити в пляшки підготовлені на 7-10см нижча верху горлечка, додаючи по 2-3 родзинки.
Наповнені пляшки закупорюється пропареними пробками, закріплюючи їх на шийку за допомогою м'якого дроту. Пляшки поставити в холодне приміщення для витримки і дозрівання, квас буде готовий до вживання на 7-10-й день.
Для прискорення процесу дозрівання квас після розливу й укупорки тримають при температурі 25-27 градусів і на третій день винести в холодне приміщення. У цьому випадку квас буде готовий на 4-й день.
Примітка: квас полуничний можна також приготувати із консервованих заготовок.
Після закінчення бродіння напій охолоджують і фільтрують. Готовий квас використовують протягом 2-3 днів, тому що при більш тривалому зберіганні він втрачає свій смак, стає кислим. Пропоновані рецепти розраховані на п'ять літрів напою.

 • Квас петрівський
 • Квас ягідний
 • КВАС ХЛІБНИЙ
 • Медово-лимонний КВАС
 • Настойка з вишень

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 25 декабря 2009

   

   

  Популярное
     
   
  Информация