Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

ТОРТ "ДЖИН"

 

 

 

 

 

 

ТОРТ "ДЖИН"
Продукти для приготування тіста: 2 яйця, 100 г цукор, 70 г мука, 50 г вершкове масло. Для крему: 200 г міцної натуральної чорної кави, 180 г цукру, 20 г какао-порошку, 2 яєчні жовтки, вишні, настояні в ромі або коньяку, 100 г вершкове масло.
Для глазурі: 20 г какао-порошку, 20 г цукру, 30 г вершкового масла, небагато води.
До збитих в міцну піну яєчних білок поодинці домісити яєчні жовтки, цукор, муку, розтоплене, але не гаряче вершкове масло. Добре вимісити, викласти всю масу в змазану вершковим маслом форму для випічки тортів і випікати в духовці при помірній температурі до золотисто-жовтого кольору.
Випечений торт, не виймаючи з тортовніци, охолодити, намазати кремом, зверху на крем викласти вишні без кісточок і поставити на 1 годину в холодильник.
Приготування крему: яєчні жовтки вимісити з цукром дочиста, додати какао-порошок, розведений в чорній каві, і варити на пару до утворення густої маси. Зняти з вогню, продовжуючи безперервно помішувати, охолодити і змішати з вершковим маслом.
Далі вийняти торт з холодильника і покрити його глазур'ю. Готують глазур таким чином: какао-порошок змішують з цукром і кип'ятять в невеликій кількості води до утворення густої маси. Знявши з вогню, домішують до одержаної маси вершкове масло до повного його розчинення.
Покрити торт глузурью і знову поставити в холодильник.

 • КАВОВИЙ ТОРТ З МАЛИНОВИМ ДЖЕМОМ
 • ПОЛУНИЧНИЙ ТОРТ З ВЕРШКАМИ
 • ОСОБЛИВИЙ КАВОВИЙ ТОРТ
 • ТОРТ «ДЕРЕВЦЕ»
 • ТОРТ «ЄВГЕНІЯ»

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 15 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация