Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

СУФЛЕ Із СЛИВАМИ

 

 

 

 

 

 

СУФЛЕ Із СЛИВАМИ
Продукти для приготування: 100 г вершкового масла, 220 г муки, 250 г цукру, 100 г мигдаля або ядра волоського горіха, 700 г слив без кісточок (угорки), 2 г кориці, терта лимонна цедра, 20 г сухарів, 8 яєць, 600 г молоко, сіль.
У топлене гаряче масло додати муку, підсмажити її до ясно-жовтого кольору, залити гарячим молоком і добре розтерти (до утворення гладкої однорідної маси). Потім додати 60 г цукру, терту лимонну цедру, яєчні жовтки, сіль і все добре вимісити.
Яєчні білки з цукром (40 г) збити в міцну піну і з'єднати
з молочною масою.
Невелике емальоване деко змазати вершковим маслом, вилити в нього половину маси, посипати її меленим мигдалем або ядром волоського горіха, а також панірувальними сухарями, укласти зверху в один ряд сливи, залити масою, що залишилася, і поверхню розгладити. Деко з тестом помістити в наповнене гарячою водою велике деко і поставити в гарячу піч на
45 хв.
Спосіб приготування підливи: з цукру, що залишився, 400 г води і кориці зварити сироп. У киплячий сироп додати залишок слив і
Зняти з вогню.
Таким же способом можна приготувати вишневе, черешневе, абрикосове суфле, захвивши сливи відповідно вишнями, череш-нямі і абрикосами. Абрикосове суфле вимагає цукру на 100 г більше.

 • ВИШНЕВЕ СУФЛЕ
 • КАРАМЕЛЬНЕ СУФЛЕ
 • ШОКОЛАДНЕ СУФЛЕ
 • РИСОВЕ СУФЛЕ
 • ЛИМОННЕ СУФЛЕ

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 15 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация