Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

СЛОЄНИЙ ПИРІГ З БІЛИМ КРЕМОМ

 

 

 

 

 

 

СЛОЄНИЙ ПИРІГ З БІЛИМ КРЕМОМ
Продукти для приготування тіста: 500 г муки,
450 г вершкового масла, вода.
Для крему: 6 яєць, 100 г цукрову пудру, 50 г
муки, 200 г молока.
Частину муки змішати з розтертим дочиста вершковим маслом. З решти муки на воді замісити круте тісто. Змішану з маслом муку і тісто накрити тканиною і поставити в холодне місце. Потім тісто розкотити в прямокутний пласт. На середину покласти суміш масла з мукою, накрити тестом і розкотити. Скласти тісто удвічі і знову розкотити. Потім скласти його вчетверо, накрити тканиною і поставити на 20 хв. у холодне місце. Розкотити, знову скласти вчетверо, накрити тканиною і поставити ще на 20 хв. на холод. Весь цей процес повторити ще раз.
Потім розділити тісто на дві частини і розкотити його на однакові пласти товщиною в 0,5 см.. Випікати слід в духовці при високій температурі до ясно-жовтого кольору. Випечені пласти охолодити, один з них покрити рівним шаром крему, інший нарізувати квадратиками і укласти їх на крем. Готовий пиріг посипати цукровою пудрою.
Приготування крему: яєчні жовтки змішати з цукровою пудрою і мукою, влити в цю суміш стакан молока і варити на слабкому вогні, безперервно помішуючи і не доводячи до кипіння, поки маса не загусне. Потім зняти з вогню і змішати з міцною сумішшю з яєчних білків і 50 г цукру.

 • КРЕМОВИЙ ПИРІГ
 • НАПОЛЕОН
 • СВЯТКОВИЙ ПИРІГ З ЯБЛУКАМИ
 • БІЛИЙ «НАПОЛЕОН»
 • ТРИШАРОВИЙ ПИРІГ

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 15 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация