Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

СЛОЄНІ ПАМПУШКИ НА ВЕРШКОВОМУ МАСЛІ

 

 

 

 

 

 

СЛОЄНІ ПАМПУШКИ НА ВЕРШКОВОМУ МАСЛІ
Продукти для приготування: борошно вищого гатунку і вершкове масло, яєчний жовток, сіль. Узяти рівну кількість абсолютно сухої, просіяної муки і вершкового масла (для однієї порції приблизно 50 г). З 40 г муки і 40 г вершкового масла вимісити перше тісто. З решти муки, вершкового масла, солі і холодної води вимісити друге тісто крутої консистенції. Обидва тести після ретельного вимішування поставити в холодне місце на 15 хв.
Тісто (велику порцію), що остигнуло, розкотити качалкою на посипаній мукою дошці в прямокутник, покласти на середину меншу порцію тіста, загорнути всі кінці нижнього пласта вгору, розкотити квадратний пласт, скласти навпіл і знову розкотити. Потім тісто скласти удвічі, накрити серветкою і поставити в холодне місце на 20 хв.
Тісто, що повторно остигнуло, знову розкотити і скласти двічі з інтервалами між розкочуваннями в 30 хв. Після останньої перерви тісто розкотити в пласт завтовшки 0,5 см, вирізати формами круглі коржики, укласти їх на металевий лист, густо змазати поверхню яєчним жовтком і випікати в гарячій печі.
Вершкове масло для приготування листкових пампушок повинне бути абсолютно твердим. Тісто слід місити в прохолодному місці. Ніж менше посипати мукою тісто, тим воно краще. Перед кожним складанням потрібно начисто змітати муку з дошки.
Мастивши поверхню пампушок яєчним жовтком, необхідно стежити, щоб він не стікав по краях пампушок, інакше під час випічки вони не піднімуться.

 • СЛОЄНІ ПАМПУШКИ НА ШКВАРКАХ
 • КРЕМОВИЙ ПИРІГ
 • ПАМПУШКИ З СИРУ
 • ПАМПУШКИ З САЛОМ
 • КАРТОПЛЯНІ ПАМПУШКИ

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 15 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация