Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

ПОНЧИКИ "ЕКЗОТИКА"

 

 

 

 

 

 

ПОНЧИКИ "ЕКЗОТИКА"
Продукти для приготування: 600 г муки, 350 г молока, 60 г цукру, 40 г дріжджів, 6 яєчних жовтків, щіпка солі, небагато тертої лимонної цедри, 1 ст. ложка міцного рому, 80 г топленого вершкового масла, густе абрикосове повидло, ванільний цукор для посипання, смалець.
З 150 г муки, 40 г дріжджів, 50 г молока приготувати опару і поставити її в тепле місце для збільшення в об'ємі. У каструлі розмішати 300 г молока, 60 г цукру, 6 яєчних жовтків, підігріти і вимісити до повного охолоджування. У масу, що остигнула, влити опару, додати ще 450 г муки, щіпку солі, терту лимонну цедру, ром і все добре вимісити. Потім додати топлене вершкове масло (90 г), ще раз тісто добре вимісити, вийняти з посуду на посипану мукою дошку і розкотити качалкою в пласт завтовшки 0,5 см.
Круглою формою або стаканом вирізувати коржики, на середину кожної другої покласти небагато густого абрикосового повидла, тісто навколо повидла змазати яйцем і кожен другий коржик накрити першою, порожньою.
Меншою формою або меншим стаканчиком натиснути на складені коржики, затиснувши таким чином краї, і розкласти вироби на посипаній мукою дошці на відстані 5 см одне від іншого. Коржики накрити .тканью і залишити на дошці на 1 годину. Випікати вироби в жиру так само, як і звичайні пампушки.
Гарячі пампушки посипати ванільним цукром.

 • ПОНЧИКИ ЗВИЧАЙНІ
 • МИГДАЛЕВО-ФРУКТОВІ ПАМПУШКИ
 • СМЕТАННІ ПАМПУШКИ
 • ПИРІЖКИ З ФРУКТОВИМ ПОВИДЛОМ
 • СИРНІ ВІНОЧКИ

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 15 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация