Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

КРЕМОВИЙ ПИРІГ

 

 

 

 

 

 

КРЕМОВИЙ ПИРІГ
Продукти для приготування тіста: 300 г муки, 280 г вершкового масла, сік з 1/2 лимона або чайна ложка оцту, 1 яйце, 50 г солі. Для крему: 4 яйця, 120 г цукор, ванілін, 100 г муки, 1 л молока.
250 г вершкового масла змішати з 80 г муки, сформовать у вигляді цеглини і поставити в холодне місце.
З муки, що залишилася, 30 г вершкового масла, 1 яйця, оцту і солоної води вимісити тісто середньої консистенції. Тісто місити на дошці до утворення міхурів, накрити серветкою і залишити на 20- 25 хв.
Тісто, що вистоялося, розкотити качалкою в товстий пласт, покласти на його середину холодну цеглину з масла і муки, загорнути сторони пласта вгору і розкотити тісто в товстий пласт. Треба стежити, .чтобы масло рівномірно розподілити по тіста. Пласт скласти в три шари прямокутником і поставити на 20-25 хв: у холодне місце, після розкотити в товстий пласт, скласти в три шари і поставити на 10-15 хв. у холодне місце.
Готове тісто розрізати на дві частини, розкотити в пласти, кольнути вилкою і випікати до рум'яного кольору. Випечений корж обережно зняти на дошку.
Один корж покрити кремом і зверху укласти другою. Посипати ванільною цукровою пудрою.
Спосіб приготування крему: 4 яєчні жовтки, 60 г цукор, вані-
лін, 100 г муки добре розмішати з 200 г холодного молока і при безперервному помішуванні влити в 800 г киплячого молока. Коли вся маса закипить, зняти її з вогню, охолодити і змішати з солодкою піною з яєчних білків (4 яєчні білки і 60 г цукор).

 • СЛОЄНИЙ ПИРІГ З БІЛИМ КРЕМОМ
 • СЛОЄНІ ПАМПУШКИ НА ВЕРШКОВОМУ МАСЛІ
 • НАПОЛЕОН
 • СВЯТКОВИЙ ПИРІГ З ЯБЛУКАМИ
 • БІЛИЙ «НАПОЛЕОН»

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 15 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация