Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

КОМБІНОВАНИЙ ТОРТ

 

 

 

 

 

 

КОМБІНОВАНИЙ ТОРТ
Продукти для приготування тіста: 300 г муки, 150 г вершкового масла, 150 г цукру, 150 г меленого ядра волоського горіха або мигдаля, 50 г рому або коньяку, терта цедра і сік з 1/2 лимона, 3 яєчні жовтки. Для крему: 150 г меленого ядра волоського горіха або мигдаля, 250 г цукрової пудри, 250 г вершкового масла, 1 яєчний жовток, 1-2 чайні ложки рому.
Для начинки: 2 ст. ложки абрикосового варива або джему, 2 яєчні білки, 4 ст. ложки цукру.
Для глазурі: 200 г цукрової пудри, 2 яєчні білки, сік з 1/2 ли-
мона.
Вершкове масло добре перетерти з мукою, домісити цукор, мелене ядро горіха або мигдаля, яєчні жовтки, ром, терту цедру і
сік з лимона і вимісити тісто. Розділити його на 3 частини, розкотити кожну в корж і випікати поодинці в змазаній вершковим маслом, посипаної меленими сухарями формі для випічки тортів в духовці при високій температурі.
Готові охолоджені коржі намазати поперехвно кремом і начинкою. Зверху залити глазур'ю. Посипати меленим горіхом.
Приготування крему: розтоплене вершкове масло розтерти добре з цукром, домісити мелене ядро горіха, яєчний жовток, ром або декілька крапель ромової есенції і все це розтерти.
Приготування начинки: яєчні білки збити в міцну піну, додаючи поступово по ложці цукру. Збивати слід до тих пір, поки не розчиниться цукор, потім домісити абрикосовий джем або вариво без сиропу, продовжувати збивати.
Приготування глазурі: білки збити з цукром в міцну піну, додавши лимонний сік і вимісити масу.

 • ТОРТ «ЗАТИШОК»
 • ШОКОЛАДНИЙ ТОРТ З ГОРІХОВИМ КРЕМОМ
 • ТОРТ «КЛЮЧИК»
 • ТОРТ «ЛІСОВИЙ»
 • ТОРТ З КАВОВИМ КРЕМОМ

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 15 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация