Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

ГЛАЗУРОВАНЕ МЕДОВЕ ПЕЧИВО

 

 

 

 

 

 

ГЛАЗУРОВАНЕ МЕДОВЕ ПЕЧИВО
Продукти для приготування тіста: 250 г житньої муки, 300 г білої пшеничної муки, 250 г меду, 20 г амонія, 100 г цукру, 4 яйця. Для глазурі: 2 яєчні білки, 200 г цукор, декілька крапель оцту, 2 ст. ложки цукрової пудри, сіль.
Житню муку в глибокому посуді добре розмішати дерев'яною ложкою з гарячим медом.
Замісити тісто з білої пшеничної муки, амонія, цукру і яєць. Масу з житньої муки і меду змішати з пшеничним тестом і вимісити.
Наступного дня тісто (воно повинне бути середній консистенції) розрізати на 3-4 частини, розкотити на дошці, посипаній мукою, в пласт завтовшки 0,5 см. і вирізувати маленькі круглі коржики. Укласти їх в 2-3 см один від одного в деко, злегка змазане маслом, і випікати в гарячій печі спочатку на верхньому, потім на нижньому вогні 5-7 хв. Не можна часто відкривати духовку, але треба стежити, щоб коржики не згоріли.
З продуктів, рекомендованих рецептом, вийде 5-6 дек печення.
Готові коржики покласти в глибокий посуд, залити теплою глазур'ю і злегка перемішати, щоб добре проглазіровалісь. У деко, змазане маслом, укласти коржики і при відкритих дверцях духовки сушити спочатку одну сторону, потім іншу.
Спосіб приготування глазурі: з цукру і 5 чайних ложок води зварити сироп. Коли він начнеть ікріться, додати маленькими дозами, не припиняючись збивати, збиті в піну яєчні білки. Додати оцет, сіль і 2 ст. ложки цукрової пудри.

 • МЕДОВЕ ПЕЧИВО I
 • МЕДОВЕ ПЕЧИВО "ЛОНДОН"
 • ДЕШЕВЕ МЕДОВЕ ПЕЧИВО I
 • ШОКОЛАДНІ КІЛЬЦЯ
 • пампушки з ШОКОЛАДОМ

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 15 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация