Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

ДЕСЕРТНЕ СУФЛЕ

 

 

 

 

 

 

ДЕСЕРТНЕ СУФЛЕ
Продукти для приготування суфле: 100 г вершкового масла, 250 г муки, 800 г молока, 100 г цукру, 5 яєць, 80 г смалець.
Для начинки: 300 г меленого ядра волоського горіха з 30 г цукру, 20 г какао з 20 г цукру, 50 г фруктове повидло або джем, 30 г ром; 5 яєчних білків, 120 г цукор для глазурування.
Топлене вершкове масло і муку добре розтерти, залити 800 г гарячого молока і при безперервному помішуванні варити до тих пір, поки маса не почне відставати від стінок посуду. До теплої, але не
гарячій масі додати 80 г цукру, 5 яєчних жовтків (поодинці) і все добре вимісити. Потім додати 5 яєчних білків, збитих з
20 г цукру.
На сковороді розтопити смалець і випікати з приготованої
маси млинці завтовшки 1 см.
Емальовану каструлю (діаметр її денця повинен дорівнювати діаметру млинця) змазати маслом, на дно укласти млинець, посипати його сумішшю меленого горіха з цукром, змочити декількома краплями рому і накрити другим млинцем, який змазати розрідженим фруктовим повидлом, сзбризнуть ромом і покрити третім млинцем. Третій млинець посипати сумішшю какао і цукру і теж сбризнуть ромом. У такий спосіб укласти всі млинці.
З 5 яєчних білків, 120 г цукру збити піну, перемішати її з невеликою кількістю повидла і покрити цією сумішшю верхній млинець. Випікати десертне суфле при низькій температурі.

 • ФРУКТОВЕ СУФЛЕ
 • ЯБЛУЧНЕ СУФЛЕ
 • СУФЛЕ «ПУШИНКА»
 • ПУДИНГ З МЛИНЦІВ
 • МЛИНЦЕВИЙ ТОРТ

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 15 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация