Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

ПУНШЕВИЙ РУЛЕТ

 

 

 

 

 

 

ПУНШЕВИЙ РУЛЕТ
Продукти для приготування: 8 яєць, 240 г цукрову пудру, 8 чайних ложок муки-питлівки, 1 ст. ложка (повна) малинового або вишневого сиропу, 50 г міцного рому, абрикосове повидло, цукрова пудра для посипання, 1 ст. ложка какао.
З 8 яєць, 240 г цукрову пудру і муку-питлівку вимісити бісквітне тісто і розділити на 2 частини. З однієї частини випекти бісквітний пласт, ще гарячимо викласти його на посипану мукою тканину і без начинки скачати в рулет.
Другу порцію тіста розділити ще на 3 частини: першу частину вимісити з 1 ст. ложкою какао, другу - з мукою, третиною - з сиропом. Деко, в якому випікався бісквітний пласт, вистилати промасленим папером і залити в нього всі три маси, відділивши їх одна від одної картонними смужками.
Коржі, що остигнули, нарізувати дрібними кубиками, полити ромом і змішати з такою кількістю розрідженого абрикосового повидла, завдяки якому вийшла б маса, придатна для начинки.
Рулет, що остигнув, розкотити, змазати тонким шаром густого абрикосового повидла, а зверху - рівномірним шаром начинки. Рулет знову скачати за допомогою тканини і залишити на столі на 1-2 години.
Готовий виріб нарізувати скибочками змоченим в холодній воді ножем і посипати цукровою пудрою.

 • МИГДАЛЕВИЙ РУЛЕТ З МАЛИНОВИМ ПОВИДЛОМ
 • ХОЛОДНИЙ ПУДИНГ
 • ПУНШЕВИЙ ТОРТ
 • РУЛЕТ "ВЕСЕЛКА"
 • БІСКВІТНИЙ РУЛЕТ З ПОВИДЛОМ I

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 10 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация