Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

СЛИВОВИЙ ПИРІГ

 

 

 

 

 

 

СЛИВОВИЙ ПИРІГ
Продукти для приготування тіста: 500 г муки, 40 г дріжджів, розведених в 200 г теплого молока, 100 г цукрової пудри, щіпка солі, терта цедра з 1 лимона, 2 яйця, 100 г мелене ядро волоського горіха, 100 г м'якого, але не рідкого вершкового масла, 200 г теплого молока, 1 кг слив, що розрізають на половинки (без кісточок).
Для глазурі: 200 г вершків, 2 яйця, 4 яєчні жовтки, цукор і терта цедра з 1 лимона.
З муки і розведень в теплому молоці дріжджів замісити тісто, поставити його в тепле місце для підйому. У тісто, що підійшло, домісити 100 г цукрової пудри, сіль, терту цедру з одного лимона, мелений горіх, 2 яйця, вершкове масло і стільки молока, щоб одержати тісто середньої консистенції. Тісто вимісити дерев'яною ложкою, поки воно не почне відставати від стінок посуду. Поставити в тепле місце для підйому.
Тісто, що підійшло, розкотити в два пласти, укласти їх в 2 дека, змазані жиром, посипані мукою, підігнувши тісто по краях на 2-3 см. Половинки слив укласти на тісто щільно один до одного. Випікати в духовці при середній температурі до напівготовності.
Тим часом цілі яйця, яєчні жовтки добре збити з цукром і вершками, додати терту цедру з лимона і намазати цю масу на сливи. Знову помістити в духовку і випікати до готовності.

 • ДЕБРЕЦЕНСКІЙ ПИРІГ
 • НІЖНА БАБЦЯ
 • ПИРІГ З ЧОРНИЧНИМ ДЖЕМОМ
 • БУЛКА ПИШНА (ЗВИЧАЙНА)
 • БУЛКА «ІДИЛІЯ»

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 6 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация