Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

РУЛЕТ КАРТОПЛЯНО-ШИНКИ

 

 

 

 

 

 

РУЛЕТ КАРТОПЛЯНО-ШИНКИ
Продукти для приготування тіста: 200 г муки, 150 г вершкового масла або маргарину, 150 г картоплі, 5 г дріжджів.
Для начинки: 150 г вареної шинки, 30 г вершкового масла, 20 г муки, 100 г сметани, 1 яйце. Картоплю зварити в шкірці, очистити і пропустити через м'ясорубку.
Муку з вершковим маслом (або маргарином) добре розтерти на дошці, змішати з картоплею і розведеннями у малій кількості води дріжджами. Продукти вимісити і залишити на дошці на 1 годину. Потім тісто розкотити качалкою в чотирикутний тонкий пласт. На край пласта покласти смужкою начинку товщиною в мізинець і ська-тать подвійну трубочку, відрізувати її гострим ножем від пласта і раз-резать на шматочки завдовжки 7 см. Таким же способом скачати трубочки з решти шматка тіста. Нарізані рулетіки укласти на метал-лічеській лист або деко на великій відстані один від друго-го, оскільки при випічці вони збільшуються в об'ємі. Поверхню виробу змазати яєчним білком і випікати до рум'яного кольору. Рулет подавати до чаю в теплому вигляді.
Спосіб приготування начинки: 150 г вареної шинки 3 рази пропустити через м'ясорубку. 30 г вершкового масла розтопити в кастрю-ле і додати до нього мелену шинку, муку, сметану і варити до по-лученія густої маси. Потім додати 1 яйце, обережно розмішати начинку і підігрівати до тих пір, поки згорнеться яйце.

 • БУТЕРБРОД З МАСОЮ ШИНКИ
 • КАРТОПЛЯНІ ПАМПУШКИ
 • КАРТОПЛЯНІ ПІДКОВИ
 • ХРУСТКІ ТРУБОЧКИ
 • "ФАСОЛЬКА"

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 6 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация