Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

РУЛЕТ БАБУСІ

 

 

 

 

 

 

РУЛЕТ БАБУСІ
Продукти для приготування тіста: 500 г муки, 10 г дріжджів, 20 г цукор, сіль, 300 г сметана, 200 г смалець або 250 г вершкове масло; 2 жовтки і 1 білок. Для горіхової начинки: 150 г меленого ядра
волоського горіха, 200 г цукру для карамелі, 80 г панірувальних сухарів, 50 г родзинки, кориця, лимонний сік, терта лимонна цедра.
Для приготування макової начинки продукти ті ж, що і для горіхової, тільки горіх захвюється маком і цукру береться на 50 г більше.
З 50 г муки, дріжджів, щіпки солі приготувати опару і поставити для бродіння. Муку, що залишилася, сіль і цукор розмішати, розтерти цю суміш з жиром, додати опару, сметану і вимісити тісто середньої консистенції. Готове тісто поставити на 30 хв. у холодне місце, після чого розрізати на 2 шматки і кожний з них розкотити качалкою в пласт завтовшки 0,5 см. Один пласт покрити горіховою начинкою, зверху покласти другий пласт і покрити його маковою начинкою.
Підготовлені таким чином пласти скачати в слабкий рулет, укласти його в змазаний маслом, посипаний мукою деко і поставити в холодне місце, а після - випікати.
Рулет, що остигнув, змазати сумішшю, приготованою з 2 яєчних жовтків і 1 яєчного білка і поставити на холод. Коли поверхня рулету підсохне, виріб знову намазати яєчною сумішшю, поставити на холод, а потім сушити при середній температурі.
Спосіб приготування начинки: 150 г меленого ядра волоського горіха розмішати в карамелевому цукровому сиропі, додати панірувальні сухарі, родзинки, корицю (на смак), лимонний сік, терту лимонну цедру.
Таким же способом приготувати макову начинку, додаючи до цих же продуктів (замість горіха) мак.

 • РУЛЕТ З МАКОВОЮ НАЧИНКОЮ II
 • РУЛЕТ З ГОРІХОВОЮ НАЧИНКОЮ
 • РУЛЕТ З МАКОВОЮ НАЧИНКОЮ
 • ЗДОБНИЙ ХЛІБЕЦЬ З КОРИЦЕЮ
 • ПІДКОВИ "ВОЛОСЬКИЙ ГОРІШОК"

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 6 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация