Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

ПИРІЖКИ З ФРУКТОВИМ ПОВИДЛОМ

 

 

 

 

 

 

ПИРІЖКИ З ФРУКТОВИМ ПОВИДЛОМ
Продукти для приготування тіста: 800 г муки, 2 яєчні жовтки, 700 г молоко, 130 г цукор, 30 г дріжджів, 10 г солі, 220 г смальцю. Для начинки: 800 г фруктового (густого) повидла; 50 г цукрової пудри для посипання. З 150 г муки, дріжджів, 200 г теплого молока, цукру і солі приготувати опару. З осташейся муки, молока, яєчних жовтків, 80 г цукру, 60 г смальцю, солі і опари вимісити тісто середньої консистенції, накрити його серветкою і поставити в тепле місце для збільшення в об'ємі.
Готове тісто покласти на посипану мукою дошку, розкотити качалкою в пласт завтовшки 1,5 см, нарізувати однаковими квадратиками і начинити повидлом. Квадратики скачати в пиріжки, змазати поверхню виробів залишками топленого смальцю і, уклавши в смазанний жиром деко, дати расстойку (15-20 хв.). Після цього випікати при середній температурі.
При подачі на стіл пиріжки посипати цукровою пудрою.
Подібні пиріжки можна приготувати і з сиром. У такому разі замість повидла тісто потрібне начинити масою з 600 г сиру, 2 прісних булочей, нарізаних дрібними кубиками, 2 яєчних жовтків, міцної піни з 2 яєчних білків, 150 г цукру, 200 г сметани і тертої лимонної цедри.

 • ПОНЧИКИ "ЕКЗОТИКА"
 • ПИРІЖКИ СМАЖЕНІ З ШОКОЛАДНОЮ ПІДЛИВКОЮ
 • ЗДОБНИЙ ХЛІБЕЦЬ З КОРИЦЕЮ
 • СУХАРИКИ"ДІТКИ"
 • ДОМАШНІ РІЖКИ

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 6 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация