Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

ПИРІГ"ПЕРСИК"

 

 

 

 

 

 

ПИРІГ"ПЕРСИК"[u]
Продукти для приготування: 350 г муки, 20 г дріжджів, 180 г вершковий масла,1/2 лимон, 50 г ром, 8 яєць, 300 г цукор, 100 г ядра волоського горіха, 80 г панірувальних сухарів, 1 кг персиків, 1 г кориця, 1 г гвоздика, 300 г молоко. З 20 г дріжджів, 50 г муки, цукор, теплого молока приготувати опару і поставити для збільшення в об'ємі. Потім перемішати її з 200 г муки і молоком, що залишилося.
150 г вершкового масла, 3 яєчні жовтки, 50 г цукор, 50 г ром, терту лимонну цедру і сік добре вимісити, потім додати опару і продовжувати ретельно вимішувати всі продукти до утворення однорідної маси.
Деко змазати маслом, наповнити тестом і поставити його на расстойку.
Випікати виріб в гарячій печі. Випечений пласт посипати сумішшю з 100 г цукру, 100 г меленого ядра горіха, панірувальних сухарів, кориці і гвоздики, а зверху укласти очищені від шкірки, нарізані часточками персики.
У глибокий посуд розбити 5 яєць, додати 100 г цукру і мутовкой збити над парою, поки маса нагріється. Потім зняти її з пари і продовжувати збивати до повного охолоджування. До збитих солодких яєць досипати 100 г муки, потім покласти топлене, але не тепле вершкове масло. Цією масою залити персики і добре запекти в печі. Готовий пиріг посипати цукровою пудрою, нарізувати скибочками.

 • БІСКВІТНІ СУХАРІ
 • ПИРІГ «ОПЕРА»
 • ОСОБЛИВИЙ ЗДОБНИЙ ХЛІБЕЦЬ
 • ЧОЛОВІЧІ КЕКСИ
 • ПИРІГ "РОМЧИК"

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 6 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация