Меню
 

 

 
 
Статистика
 

 
 
Партнеры
   
 

 

 

damkinet

КАШТАНОВІ ПАМПУШКИ

 

 

 

 

 

 

КАШТАНОВІ ПАМПУШКИ
Продукти для приготування тіста: 280 г муки, 100 г вершкового масла, 30 г смальцю, 2 яєчні жовтки, 1 ст. ложка цукрової пудри, 1/2 пачки ванільного цукру, 20 г розведень у воді дріжджів, 100 г сметани, щіпка солі.
Для каштанової начинки: 400 г пюре з їстівного каштана, 2 яєчні жовтки, 180 г цукор, 1 пачка ванільного цукру, 200 г молоко, 60 г вершкове масло.
Муку, масло і смалець добре перемішати, додати до них яєчні жовтки, цукрову пудру, ванільний цукор, сіль, дріжджі і сметану. Добре вимішеному тіста дати расстойку (2 години), після чого качалкою розкотити його в тонкий пласт і розрізати на квадратики розміром 4x4 див.
На середину кожного квадратика покласти чайну ложку начинки, приготованої з каштана, з'єднати всі чотири куточки квадратика вгорі, защипнути і укласти вироби в деко швом вниз. Поверхню пампушок змазати яєчним жовтком і швидко випікати в розігрітій печі.
Випечені вироби посипати ванільним цукром.
Спосіб приготування начинки: яєчні жовтки, цукор, ванільний цукор, 2 ст. ложі каштанового пюре варити в глибокому посуді до густого стану. Потім масу зняти з плити і помішувати до напівохолоджування; додати залишок каштанового пюре, вершкове масло і вимішувати масу до повного охолоджування.
Для отримання пюре потрібно зварити 500 г їстівного каштана до м'якого стану, надрізати шкірку, вичавити м'якоть і протерти через сито.
Замість каштанової начинки можна використовувати також начинку з волоських горіхів, приготовану таким чином:
2 яєчні білки збити в міцну піну, додати два яєчні жовтки, 140 г цукрову пудра, 120 г мелене ядро волоського горіха, /2 пачки ваніліну, 1 ст. ложку міцного рому.
Продукти перемішувати до отримання однорідної маси.

 • ОСОБЛИВИЙ КАШТАНОВИЙ ТОРТ
 • ПИРІГ "СЛИВКА"
 • ПОДВІЙНІ КОРЖИКИ
 • РАВЛИКИ
 • РІЖКИ "КАШТАНЧИК"

 •  
  Автор: hakervova. Дата: 6 сентября 2008

   

   

  Популярное
     
   
  Информация